Odalara Renk Katıyoruz

Odan için muhteşem bir avize tasarlamak daha önce aklına gelmiş miydi? Znaapez markası tarafından tasarlanan Lamba Yapım Kiti renkleri ve yaratıcılığı sevenler için muhteşem bir set.

Kutunun içinden çıkan rengârenk parçaları istediğiniz şekilde birleştirerek tamamı sizin zevkinize göre tasarlanmış bir avize elde edebileceksiniz. Odana apayrı bir hava katacak olan bu tasarım sayesinde duvarlara yansıyan ışıklar bile daha muhteşem görünecek. Puzzle parçalarını kutunun içinden çıkartıp dilediğin renkleri kafana göre oluşturduğun bir düzende sıralamak yapman gereken tek şey.

İçindeki yaratıcılığı dışarı çıkartmayı iddia eden bu yapım kitinin parçaları pembe, mavi, portakal rengi, yeşil ve mordan oluşuyor. Sadece çocuklara değil aynı zamanda yetişkinlere de hitap edebilen bu ürün ile eğlence dolu zamanlar sizi bekliyor…

Yapı Oyuncaklarına Farklı Bir Yaklaşım

Yapbozlar ve yapı oyuncakları denildiğinde akla gelen tasarım konseptleri genelde belli başlı birkaç markaya dair olsa da özgün üretimler de her geçen gün artarak devam ediyor.

Pinblock isimli markanın “Pinblock Freestyle” adıyla hazırladığı yapı setlerinin parçaları, en basit tabirle elektrik fişlerini andırıyor. Plastik malzemeli olan, ucundaki iki çubuk ve bu çubukların girerek yapıları oluşturacakları sırtındaki iki delik ile tasarlanan parçalar, özellikle yumuşak hatlarla hazırlanmış ki üzerine basıldığında can yakmasın.

Birleştirildiğinde ve hayal gücüne göre yapılar ortaya çıkarıldığında öne ve arkaya esneyebilen yapısı ile ergonomik bir kullanım da sunan Pinblock Freestyle, 7 yaş ve üzerine hitap ediyor. İçerisinde 1000 parça olan farklı tematik setlerin her birinde 5’er farklı renk yer alıyor.

Şu anki fiyatı 45 Dolar civarında.