Muhteşem Bir Hediye Seçeneği: Puzzle

Sevgililer Günü-Sevgililer Günü hediyesi-puzzle-yapboz-hediye-armağanSevgililer Günü’ne sayılı günler kaldı. En büyük sıkıntılardan bir tanesi olan hediye seçimi de oldukça zorlayıcı olacak gibi görünüyor öyle değil mi?

Tarihi Roma İmparatorluğuna kadar dayanan Sevgililer Günü, 1800’lü yıllarda Amerikalı Esther Howland’ın sevgilisine ilk Sevgililer Günü kartını göndermesi ile sürekli hale gelir ve zaman içerisinde bu akım tüm dünyaya yayılır.

Asırlar öncesi bir tarihe sahip olan Sevgililer Günü hediyeniz hazır değilse bu muhteşem puzzlelar tam da aşkınızı dile getirecek türden. Farklı model ve boyutlara sahip olan onlarca puzzle içerisinden siz de sevgilinizin en çok seveceği modeli satın alın ve muhteşem anları çok daha anlamlı kılın…

Sevgililer Günü Artık Daha Anlamlı

Sevgililer Günü iyiden iyiye yaklaştı ve siz sevgilinize ne hediye alacağınız konusunda halen kararsızsanız Educa 1000 Parça Puzzle Aşk Macerası I sizin için iyi bir hediye seçeneği olabilir.

Wıllem Haenraets’in ‘Aşk Macerası’ isimli tablosunun birebir aynısı olarak tasarlanan bu harika puzzle işe siz de Sevgililer Günü’ne ayrı bir anlam katarak, aşkınızı ölümsüzleştirin.