Rüya Evi Senin Olmalı

Cubic Fun-3D puzzle-rüya evi-oyuncak-oyuncak ev-bebek eviÇocuklar rüyalarındaki evi bundan sonra 3 boyutlu inşa edebilecek.

Dreamy DollDünyaca ünlü puzzle markası Cubic Fun 3D Puzzle çeşitleri ile çocukların hayatına muhteşem dokunuşlar yapıyor.house modelini 8 yaş ve üzerindeki çocuklar inşa edebiliyor. Yapıştırıcı, makas gibi gereçlere gerek kalmadan kolayca birbirine monte edilebilen 160 parçadan oluşan puzzle tamamlandığında ortaya muhteşem bir görüntü çıkıyor. Çocukların oyuncakla bebekleri için inşa edebilecekleri rüya evinin inşası tamamlandığında 31,5 cm uzunluğa, 26.2 cm derinliğe ve 16.8 cm genişliğe sahip oluyor.

Tarihi Yapıt Yeniden Can Bulacak!

III. Ahmet Çeşmesi Puzzle-Cubic Fun 3D 73 Parça Puzzle II. Ahmet Çeşmesi-Cubic Fun-Cubic Fun 3D puzzle-Sultan III. AhmedBirçok puzzle severin yapmaktan en çok keyif aldığı yapbozlar arasında 3 boyutlu tarihi mimariler yer alır. Orijinali ile birebir detaylara sahip olarak tasarlanan bu puzzlelar, çoğu zaman yapıştırıcı, makas gibi malzemelere ihtiyaç duyulmadan sadece birleştirme yöntemi ile tamamlanır.

Bu kez Puzzle Çeşitleri’nde size III. Ahmet Çeşmesi Puzzle’dan bahsedeceğiz. Ancak öncesinde çeşme hakkında kısa bilgiler paylaşmak çok daha güzel olacaktır. 18. yüzyıla ait olan III. Ahmet Çeşmesi, Osmanlı dönemi Türk mimarisinin en güzel çeşme örnekleri arasında yer alır. Sultan III. Ahmed tarafından, Sadrazam Nevşehirli Damad İbrâhim Paşa’nın tavsiyesi üzerine yapılan çeşmenin beş kubbesi vardır. Dört cephesi bulunan çeşmenin her bir cephesinde sebiller yer alır. Üstü geniş saçaklarla kaplı olan çeşmenin dışı kurşun kaplı ahşap bir çatı ile örtülüdür.

Siz de bu muhteşem şahesere yeniden hayat vermek istiyorsanız Cubic Fun 3D 73 Parça Puzzle III. Ahmet Çeşmesi’ni çok seveceksiniz.

73 parçadan oluşan puzzle orta derecede zorluğa sahip ve 24x24x20 cm ölçülerinde. İster kendinize isterseniz de sevdiklerinize armağan edeceğiniz bu puzzle evinizin en güzel köşesine çok yakışacak…

Cubic Fun 43 Parça 3 Boyutlu Puzzle Mickey Mouse’un Evi

Cubic Fun firması üç boyutlu puzzle dediğimizde ilk akla gelen firamalar arasında yer almaktadır. Hem ürünlerin kalitesiyle hemde dünyanın bütün bölgelerindeki ünlü yapıtları orjinaline yakın tasarladığı için dikkat çekmektedir. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmanın ürettiği bazı yapıların arasında Eyfel Kulesi, Çin Seddi gibi ürünler yer almaktadır. Ülkemizden de bu ürün yelpazesine Ayasofya, Anıtkabir, Kız Kulesi ve Sultan Ahmet Camii dahil edilmiştir. Cubic Fun firması sadece ünlü yapıtları değil uzay mekikleri, savaş ucakları, savaş gemileri ve benim sizlere anlatmak istediğim disney karakterlerinin ürünlerinide tasarlamışlardır.

Yazımızda Mickey Mouse’un Evi’nden bahsedeceğiz. Öncelikle ürünün kutu tasarımında ürün ile ilgili aradığınız tüm bilgilere ve sorulara cevap verilmektedir. Ürünün zorluk derecesi boyutları ve yapımıyla ilgili tüm bilgiler Türkçe olarak kutu üzerinde yer almaktadır

Mickey Mouse’un Evi 5 yaş ve üzeri çocuklar için hazırlanmıştır. 43 parçadan oluşan bu ürün eğlencenin yanı sıra çocukların hayal gücünü, sabrını, gözlem yapma yeteneğini ve el becerisini geliştirmek için tasarlanmıştır.

Ürün yapımında hiç bir alet ve yapıştırıcı gibi yardımcı bir malzemeye ihtiyaç yoktur. Her parça yerleşeceği yere göre sırasıyla numaralandırılmıştır. Parçaları belirtilen deliklere yerleştirmeniz için malzemesi esnek ve kolay kırılmaz malzemeden üretlmiştir. Birleştirme sırasında kullanma kılavuzu sayesinde ürünün kurulumunu kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca ürünü harika bir oda dekarasyonu olarak da kullanabilirsiniz.

Cubic Fun İle Dünya Şehirlerini Ziyaret Edin

Son yılların başta gelen trendlerinden olan 3 boyutlu puzzlelara olan ilgi giderek artıyor. Hem puzzle yapmanın insanı sakinleştiren ve kafasını dağıtmasını sağlayan yönünü, hem de maket yapımında olduğu gibi ortaya 3 boyutlu bir eser çıkarma yönünü sağlayan 3D puzzleların birçok çeşidi bulunuyor.

3 boyutlu puzzle denildiğinde ilk akla gelen marka şüphesiz Cubic Fun’dır. Cubic Fun’ın yeni başlayanlardan, profesyonellere kadar her seviyeden 3D puzzle severe hitap eden modelleri bulunmaktadır. Cubic Fun 3D puzzleların en çok ilgi çeken modelleri ise dünya şehirlerinden ünlü bina ve yapıların olduğu modellerdir. Dubai’deki otellerden, Paris’teki Eyfel Kulesi’ne, İstanbul Kız Kulesi’nden Çin Seddi’ne kadar birçok çeşidi bulunan Cubic Fun puzzleları uzun bir süre daha popülaritesini koruyacak gibi görünüyor.